Tıkanıklık Açma

Şile Tıkanık Boru Açma Servisi

tikaniklik acma 09

Tıkanıklık açma – %100 Çözüm Hızlı Servis Ekibi

Tıkanmış Olan Atık su Borularınızı Robot ve Kameralı Sistemlerle Zarar Vermeden Açıyoruz. Sürekli Yaşanan Tıkanıklık Sorunlarına Kamera ve Dedektörle Noktasal Tespit Yapıyoruz.

Günlük hayatımızda kullandığımız mutfakbanyo WC gider tesisatları zaman içerisinde tıkanmalar meydana gelmektedir. Bu tıkanmalar dikkatsiz kullanım veya tesisat çapının yetersizliği vb. durumlar nedeniyle oluşmaktadır.

Bu gibi durumlarda müşterilerimizin (kimyasal açıcılar) kullanarak açılmayan tesisat giderlerini son teknoloji makineler ile mümkün mertebe kırmadan açıyoruz. Firmamız; banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, WC tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizdedir.

Çözüm TESİSAT olarak; İstanbul’un her bölgesinde tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklık sorunlarını kırmadan dökmeden son teknolojik cihazlarımızla ve uzman ekibimizle kolayca açıyoruz.

Bizlere 7/24 saat ( +90 535 843 6472 ) numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Su tesisatınızdaki arızalar genellikle boru çürümesinden ya da plastik boruların kaynak yerlerinin zamanla sızdırmazlık özelliğini kaybetmesinden dolayı ortaya çıkar. Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürüyebilmektedir. tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerinin de çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebep olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırırken borunun durumunun da iyi analiz edilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerek te döşenebilir.

Şile ve Çevresi Tıkanık Boru Açma Servisi için Çözüm Tesisat

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su kaçağı bulma ) gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. kırmadan kanal açma tuvalet açma lavabo açma pimaş tıkanıklığı açma pis su gideri tıkanıklığı açma Kalorifer tesisatı, kombi petek bakımı, musluk tamir ve montaj duşakabin montaj, lavabo montaj, klozet montaj, klozet iç takım değişimi petek montaj su kaçağı bulma gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz

Şile ve Çevresi Tıkanık Boru Açma Servisi için Çözüm Tesisat +90 535 843 6472

  • Tıkalı boruyu ne açar?
  • Mutfak gideri tıkalı nasıl açılır?
  • Lavabo tıkanıklıkları nasıl açılır?
  • Lavabo açmak kaç para?

Kırmadan noktasal su kaçak tespiti ve Tamiri en uygun fiyat garantisi.

https://goo.gl/maps/LF9A9bMLY2wQ3U8y6

İlgili Mesajlar